(099) 999-99-99

Політика конфіденційності

Утримувачем персональних даних є продавець, який знаходиться за адресою:


Київська область, с. Софіївська Борщагівка, вул. Лесі Українки, 11, офіс 5.


адреса електронної пошти: kidland.office@gmail.com, номер телефону: +38(096) 806-76-26


Персональні дані Клієнта обробляються згідно із Законом України "Про захист персональних даних".


Метою обробки персональних даних є забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, надання/отримання та здійснення розрахунків за придбані товари/послуги відповідно до Податкового кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та інших обов'язків, покладених законом на власника персональних даних, для захисту законних інтересів власника персональних даних або третьої особи, якій передаються персональні дані.


Метою обробки персональних даних є створення та реалізації бонусних програм, програм лояльності, відправлення повідомлень у вигляді email-листів, повідомлень у Viber, SMS-повідомлень, повідомлень у мобільному додатку, повідомлень веб-браузера, у тому числі з метою відправки комерційних пропозицій, метою покращення якості надання послуг, відправлення інформаційних та маркетингових розсилок (новини, акції компанії, інформація про акції, промокоди та знижки, персональні рекомендації, персональні знижки та пропозиції), які містять інформацію про товари та/або послуги, рекламні та комерційні пропозиції щодо таких товарів та/або послуг та ін.


Обробка персональних даних, що використовуються для виконання мети обробки, передбаченої п. 3.2 цього Положення, здійснюється на підставі статті 11 Закону України "Про захист персональних даних".


Обробка персональних даних, що використовуються для виконання мети обробки, передбаченої п. 3.3 цього Положення, здійснюється на підставі згоди суб'єкта персональних даних або для виконання акцептованих суб'єктом персональних даних оферт, включаючи оформлення підписок.


Згода суб'єкта персональних даних має бути добровільним волевиявленням фізичної особи про надання дозволу на обробку її персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки. Згода суб'єкта персональних даних може бути надана у наступних формах відміткою на електронній сторінці документа або в електронному файлі, що обробляється в інформаційній системі на основі документованих програмно-технічних рішень.


Повідомлення суб'єкта персональних даних про включення його персональних даних до бази персональних даних, права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», мета збору даних та осіб, яким передаються його персональні дані, здійснюється при оформленні цивільно-правових відносин відповідно до чинного законодавства.


Обробка персональних даних про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, а також даних, що стосуються здоров'я або статевого життя (особливі категорії даних) забороняється.ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ


Відповідальна особа організує роботу, пов'язану із захистом персональних даних під час їх обробки відповідно до закону. Відповідальна особа визначається наказом власника бази персональних даних.


Працівники, які безпосередньо здійснюють обробку та/або мають доступ до персональних даних у зв'язку з виконанням своїх службових (трудових) обов'язків зобов'язані дотримуватися вимог законодавства України у сфері захисту персональних даних та внутрішніх документів щодо обробки та захисту персональних даних у базах персональних даних.


Працівники, які мають доступ до персональних даних, у тому числі здійснюють їх обробку, зобов'язані не допускати розголошення будь-яким способом персональних даних, які їм були довірені або стали відомі у зв'язку з виконанням професійних чи службових чи трудових обов'язків. Таке зобов'язання є дійсним після припинення ними діяльності, пов'язаної з персональними даними, крім випадків, встановлених законом.


Особи, які мають доступ до персональних даних, у тому числі здійснюють їхню обробку, у разі порушення ними вимог Закону України «Про захист персональних даних» несуть відповідальність відповідно до законодавства України.


Персональні дані не повинні зберігатися довше, ніж це необхідно для мети, для якої такі дані зберігаються, але в жодному разі не більше терміну зберігання даних, визначеного згодою суб'єкта персональних даних на обробку цих даних.

Виникли питання
Ми на зв'язку з Пн-Нд з 8.00 - 20.00
Запити залишені після 20.00, отримають відповідь наступного дня.
або побажання?
Made on
Tilda